پروژه‌های مهم

انجام خدمات نقشه برداری در پروژه های سازمان نوسازی

سازمان نوسازی شهر تهران به عنوان متولی مرمت و بازسازی بافت فرسوده شهری ، در راستای بهره برداری از پروژه های سطح شهر تهران نیاز مبرم به استفاده از خدمات نقشه براری در پروژه های عمرانی خود را احساس نموده و شرکت مهندسین مشاور سرمدنگار را به عنوان مشاور در زمینه خدمات نقشه برداری و آشکار سازی تاسیسات زیر سطحی با استفاده از دستگاه GPR به خدمت گرفته و از خدمات این مشاور در کلیه پروژه های عمرانی سطح شهر تهران استفاده میکند.

اطلاعات پروژه

تهیه نقشه کاداستر1/500با استفاده از تصاویر پهپاد نقشه برداری در سطح استان تهران

طرح ملی کاداستر از طرف سازمان ثبت ، اسناد و املاک کشور در سال 99 به ادارات تابعه ی سطح کشور واگذار گردید. مهندسین مشاور سرمدنگار به عنوان شرکت مشاور نقشه برداری ، انجام عملیات تصویر برداری با پهپاد و تهیه نقشه 1/500 کاداستر از کلیه مناطق شهری و روستایی استان تهران را به عهده گرفته و پس از اخذ مجوز های پرواز از شورای تامین استان ، اقدام به تصویربرداری با پهپاد فتوگرامتری و تهیه نقشه کاداستر کرده است.

اطلاعات پروژه

خدمات محوطه سازی و زیباسازی شهر تهران

یکی از مهمترین اهداف سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران ، اصلاح وضعیت معابر و میادین و مناطق پرتردد شهر تهران و ایجاد ساختار شهری و فضای سبز مناسب و جذاب در کلانشهر تهران می باشد.

اطلاعات پروژه

تهیه نقشه کاداستر1/500بااستفاده از تصاویر پهپاد از مناطق شهری و روستایی استان قم

طرح ملی کاداستر از طرف سازمان ثبت ، اسناد و املاک کشور در سال 1399 به ادارات تابعه ی سطح کشور واگذار گردید. مهندسین مشاور سرمدنگار به عنوان شرکت مشاور نقشه برداری، انجام عملیات تصویربرداری با پهپاد و تهیه نقشه 1/500 کاداستر از کلیه مناطق شهری و روستایی استان قم به میزان 5000هکتار را بر عهده گرفته و پس از اخذ مجوز های پرواز از سوی شورای تامین استان، اقدام به تصویربرداری با پهپاد فتوگرامتری و تهیه نقشه کاداستر کرده است.

اطلاعات پروژه
قبلی 1 2 3 بعدی