پروژه‌های مهم

خدمات محوطه سازی و زیباسازی شهر تهران

یکی از مهمترین اهداف سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران ، اصلاح وضعیت معابر و میادین و مناطق پرتردد شهر تهران و ایجاد ساختار شهری و فضای سبز مناسب و جذاب در کلانشهر تهران می باشد.

اطلاعات پروژه

عملیات پیمایش ژئورادار خطوط اصلی فاضلاب تهران با استفاده از دستگاه GPR

شناسایی و آشکارسازی مسیر و محل عبور تأسیسات زیرزمینی و حفره‌های موجود در مسیر این خطوط از مهم‌ترین دغدغه‌های شرکت‎های خدمات رسان کشور از جمله شرکت فاضلاب می‌باشد. شرکت مهندسین مشاور سرمدنگار به عنوان شرکت مشاور نقشه‌برداری با در اختیار داشتن پیشرفته‌ترین تکنولوژی موجود از قبیل دستگاه رادار نفوذی زمین GPR شرکت مالا سوئد و EM Locator شرکت C.Scope انگلستان و با توجه به تیم متخصص نقشه برداری جهت تهیه نقشه تأسیسات و حفره‌های زیرزمینی با دقت قابل توجه، فعالیت خود را با شرکت فاضلاب تهران آغاز و امیدوار است به نتایج مطلوب در جهت رسیدن به نقشه‌های زیرزمینی با دقت بالا دست یابد.

اطلاعات پروژه

برداشت عوارض شرکت کنترل ترافیک تهران با استفاده از نرم‌افزار مکانی آرک(ARC)

با توجه به اینکه وجود یک سیستم اطلاعات مکانی جهت تصمیم‌گیری در یک سازمان ضروری بوده و داده‌های مکانی همراه با اطلاعات توصیفی مهمترین رکن جهت اتخاذ تصمیم‌های مفید و هدفمند در این سیستم می‌باشد، شرکت مهندسین مشاور سرمدنگار به عنوان شرکت مشاور نقشه‌برداری اقدام به تهیۀ نرم‌افزار تحت موبایل جهت برداشت داده‌های مکانی و اطلاعات توصیفی و نرم افزار تحت وب جهت نمایش اطلاعات برداشتی، جستجو و آنالیز بر روی داده‌های مکانی و گزارش‌گیری‌ مدیریتی برای سطوح مختلف کاربران سازمان نموده است.

اطلاعات پروژه

عملیات ژئورادار حفره های اطراف لوله های فاضلاب شهر تهران

با توجه به وقوع نشست در خیابانهای شهر تهران که هر از چندگاهی باعث بروز مشکلات متعدد در سطح کلان شهر تهران می گردد یکی از اهداف اکثر ارگانها و سازمانهای خدماتی شهر تهران یافتن علل و عوامل این حوادث و یافتن راهکار مقابله با آنها می باشد.

اطلاعات پروژه
قبلی 1 2 3 بعدی