پروژه‌های اخیر

خدمات محوطه سازی و زیباسازی شهر تهران

یکی از مهمترین اهداف سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران ، اصلاح وضعیت معابر و میادین و مناطق پرتردد شهر تهران و ایجاد ساختار شهری و فضای سبز مناسب و جذاب در کلانشهر تهران می باشد.

اطلاعات پروژه

عملیات پیمایش ژئورادار خطوط اصلی فاضلاب تهران با استفاده از دستگاه GPR

شناسایی و آشکارسازی مسیر و محل عبور تأسیسات زیرزمینی و حفره‌های موجود در مسیر این خطوط از مهم‌ترین دغدغه‌های شرکت‎های خدمات رسان کشور از جمله شرکت فاضلاب می‌باشد. شرکت مهندسین مشاور سرمدنگار به عنوان شرکت مشاور نقشه‌برداری با در اختیار داشتن پیشرفته‌ترین تکنولوژی موجود از قبیل دستگاه رادار نفوذی زمین GPR شرکت مالا سوئد و EM Locator شرکت C.Scope انگلستان و با توجه به تیم متخصص نقشه برداری جهت تهیه نقشه تأسیسات و حفره‌های زیرزمینی با دقت قابل توجه، فعالیت خود را با شرکت فاضلاب تهران آغاز و امیدوار است به نتایج مطلوب در جهت رسیدن به نقشه‌های زیرزمینی با دقت بالا دست یابد.

اطلاعات پروژه

تهیه تصاویر حریم خطوط لوله انتقال گاز به روش فتوگرامتری با پهپاد نقشه‌برداری

شرکت انتقال گاز ایران به عنوان بزرگترین زیرمجموعه شرکت گاز ملی ایران وظیفۀ مدیریت، حفظ، نگهداشت و بهره‌برداری بخش عظیمی از دارایی‌های صنعت گاز کشور را برعهده دارد. این شرکت از لحاظ حجم خطوط لوله و تأسیسات تحت بهره‌برداری (بیش از 36 هزار کیلومتر خط لوله و 81 ایستگاه تقویت فشار گاز)، رتبه نخست را در آسیا و خاورمیانه و رتبه چهارم را در جهان پس از کشورهای آمریکا، روسیه و کانادا به خود اختصاص داده است. شرکت مهندسین مشاور سرمدنگار با دارا بودن رتبه‌های مشاور نقشه برداری و فتوگرامتری از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور، به عنوان مشاور منتخب از سوی شرکت انتقال گاز ایران، وظیفۀ تهیۀ نقشه به مقیاس ۱/۲۰۰ از حریم خطوط انتقال گاز با استفاده از روش‌های نوین فتوگرامتری و پهپادهای پیشرفتۀ نقشه‌برداری را با اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح برعهده گرفته است.

اطلاعات پروژه
قبلی 1 2 3 4 5 6 7 بعدی