نقشه‌برداری زمینی

خدمات محوطه سازی و زیباسازی شهر تهران

یکی از مهمترین اهداف سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران ، اصلاح وضعیت معابر و میادین و مناطق پرتردد شهر تهران و ایجاد ساختار شهری و فضای سبز مناسب و جذاب در کلانشهر تهران می باشد.

اطلاعات پروژه

انجام خدمات نقشه برداری در پروژه های سازمان نوسازی

سازمان نوسازی شهر تهران به عنوان متولی مرمت و بازسازی بافت فرسوده شهری ، در راستای بهره برداری از پروژه های سطح شهر تهران نیاز مبرم به استفاده از خدمات نقشه براری در پروژه های عمرانی خود را احساس نموده و شرکت مهندسین مشاور سرمدنگار را به عنوان مشاور در زمینه خدمات نقشه برداری و آشکار سازی تاسیسات زیر سطحی با استفاده از دستگاه GPR به خدمت گرفته و از خدمات این مشاور در کلیه پروژه های عمرانی سطح شهر تهران استفاده میکند.

اطلاعات پروژه

خدمات نقشه‌برداری پروژه‌های سازمان عمرانی مناطق

مهندسین مشاور سرمدنگار به عنوان شرکت مشاور نقشه‌برداری همکاری خود را با سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، متولی اجرای پروژه‌های عمرانی فرامنطقه‌ای در سطح شهر تهران، از سال ۱۳۹۳ آغاز نموده و هم اکنون با ادامه این فعالیت در پروژه‌های عظیم شهری تهران افتخار ادامه همکاری را دارد. این شرکت مشاور نقشه‌برداری در کلیۀ پروژه‌های سازمان عمرانی، در مراحل تهیه نقشه‌های توپوگرافی و مسطحاتی جهت انجام طراحی پروژه، تهیه نقشه ازبیلت از محدودۀ پروژه و نیز محل عبور تأسیسات زیرسطحی، پایش ژئودتیک گودهای موجود در سازه‌های عظیم شهری، تهیه مدل سه بعدی از نمای ساختمان‌ها در حال اجرا خدمات ارائه می‌دهد.

اطلاعات پروژه

نقشه‌برداری جاده سلامت و محوطه سایت گردشگری

یکی از اهداف مهندسین مشاور سرمدنگار به عنوان شرکت مشاور نقشه‌برداری، فعالیت در پروژه‌های مرتبط با صنعت گردشگری و ارتقای سلامت عمومی جامعه می‌باشد. بر همین اساس پروژه تهیه نقشه توپوگرافی با استفاده از سیستم تعیین موقعیت ماهواره‌ای (GPS)، مقاطع طولی و عرضی و طراحی هندسی راه سلامت در اراضی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی بهمراه پیاده سازی طرح هندسی توسط کارشناسان مجرب در دستور کار این شرکت مشاور نقشه‌برداری قرار گرفت.

اطلاعات پروژه

انجام خدمات نقشه‌برداری شهرداری تهران

مناطق مختلف شهرداری‌تهران جهت انجام طراحی پروژه‌های جدید خود و نظارت بر عملکرد پیمانکاران از کمک شرکت‌های مشاور نقشه‌برداری در سطوح مختلف استفاده می‌نمایند. مهندسین مشاور سرمدنگار به عنوان شرکت مشاور نقشه‌برداری یکی از بازوهای نظارتی مناطق مختلف شهرداری تهران، در سالهای متمادی در زمینه عملیات نقشه‌برداری پروژه‌های در دست طراحی یا اجرا در دو بخش نقشه‌برداری روی سطح زمین و هم‌چنین نقشه‌برداری عوارض و تأسیسات زیرسطحی با حوزۀ معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران همکاری داشته است. این مشاور به عنوان شرکت مشاور نقشه‌برداری تأیید شده از سوی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در حوزه‌های مختلف کاری با مناطق متعددی همکاری داشته است.

اطلاعات پروژه
قبلی 1 2 3 بعدی