نقشه‌برداری زمینی

خدمات نقشه‌برداری پروژه‌های سازمان عمرانی مناطق

مهندسین مشاور سرمدنگار به عنوان شرکت مشاور نقشه‌برداری همکاری خود را با سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، متولی اجرای پروژه‌های عمرانی فرامنطقه‌ای در سطح شهر تهران، از سال ۱۳۹۳ آغاز نموده و هم اکنون با ادامه این فعالیت در پروژه‌های عظیم شهری تهران افتخار ادامه همکاری را دارد. این شرکت مشاور نقشه‌برداری در کلیۀ پروژه‌های سازمان عمرانی، در مراحل تهیه نقشه‌های توپوگرافی و مسطحاتی جهت انجام طراحی پروژه، تهیه نقشه ازبیلت از محدودۀ پروژه و نیز محل عبور تأسیسات زیرسطحی، پایش ژئودتیک گودهای موجود در سازه‌های عظیم شهری، تهیه مدل سه بعدی از نمای ساختمان‌ها در حال اجرا خدمات ارائه می‌دهد.

اطلاعات پروژه

نقشه‌برداری جاده سلامت و محوطه سایت گردشگری

یکی از اهداف مهندسین مشاور سرمدنگار به عنوان شرکت مشاور نقشه‌برداری، فعالیت در پروژه‌های مرتبط با صنعت گردشگری و ارتقای سلامت عمومی جامعه می‌باشد. بر همین اساس پروژه تهیه نقشه توپوگرافی با استفاده از سیستم تعیین موقعیت ماهواره‌ای (GPS)، مقاطع طولی و عرضی و طراحی هندسی راه سلامت در اراضی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی بهمراه پیاده سازی طرح هندسی توسط کارشناسان مجرب در دستور کار این شرکت مشاور نقشه‌برداری قرار گرفت.

اطلاعات پروژه

انجام خدمات نقشه‌برداری شهرداری تهران

مناطق مختلف شهرداری‌تهران جهت انجام طراحی پروژه‌های جدید خود و نظارت بر عملکرد پیمانکاران از کمک شرکت‌های مشاور نقشه‌برداری در سطوح مختلف استفاده می‌نمایند. مهندسین مشاور سرمدنگار به عنوان شرکت مشاور نقشه‌برداری یکی از بازوهای نظارتی مناطق مختلف شهرداری تهران، در سالهای متمادی در زمینه عملیات نقشه‌برداری پروژه‌های در دست طراحی یا اجرا در دو بخش نقشه‌برداری روی سطح زمین و هم‌چنین نقشه‌برداری عوارض و تأسیسات زیرسطحی با حوزۀ معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران همکاری داشته است. این مشاور به عنوان شرکت مشاور نقشه‌برداری تأیید شده از سوی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در حوزه‌های مختلف کاری با مناطق متعددی همکاری داشته است.

اطلاعات پروژه

نقشه‌برداری از محدوده سد هیدوچکان

منطقه هیدوج در استان سیستان و بلوچستان واقع در ۵۴ کیلومتری جنوب غربی شهرستان سراوان واقع شده است. جهت طراحی و احداث سد خاکی با هسته رسی، مهندسین مشاور سرمدنگار به عنوان شرکت مشاور نقشه‌برداری تحت نظر شرکت آب منطقه استان سیستان و بلوچستان و به عنوان مشاور همکار اقدام به تهیه نقشه توپوگرافی از محدوده سد هیدوچکان در سیستم مختصات جهانی (WGS84) نمود.

اطلاعات پروژه

خدمات نقشه‌برداری تعیین عرصه و اعیان روستاهای استان لرستان

ارائه خدمات به ادراره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سراسر کشور و هم‌چنین سازمانهای مسکن و شهرسازی یکی از بخش‌های مهم خدمات فنی و مهندسی شرکت مشاور سرمد نگار به عنوان مهندسین مشاور نقشه‌برداری می‌باشد. به ویژه در مناطق روستایی که تغییرات مختلفی در سال‌های اخیر در بافت سکونت‌گاهی روستاییان رخ داده و نیاز به طرح‌های هادی و اصلاح محیط زندگی روستایی احساس شده است. از جمله این پروژه‌ها می‌توان به تهیه طرح‌ هادی برای روستاهای شهرهای دورود، سلسه و کوهدشت در استان لرستان اشاره کرد.

اطلاعات پروژه
قبلی 1 2 3 بعدی